THOREN Kazimir Otto Karl Ritter von (1828 Vídeň - 1889 Paris)
starting price: 65 000 CZK
hammer price: 90 000 CZK
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 46 x 65,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole O. de Thoren, rentoilováno. Zezadu opatřeno štítkem Modern Art Centre, Zürich. Autor viz TB 33/84, B 10/164.